מסע הקסם הנשי

כילידת העיר תל אביב – יפו, מי שחיה ונושמת את העיר מיום שנולדתי עד היום (חוץ מכמה שנים שהתגוררתי מחוצה לה) – הסיורים בתל אביב יפו מתאפיינים בזווית האישית שלי כמו גם התייחסות לנשים במרחב הציבורי. נשים שפעלו, יצרו, יזמו, קידמו את העיר ותושביה, נשים שהיו משמעותיות ופורצות דרך, הן בעבר והן בהווה, ולא תמיד קיבלו את ההתייחסות שהן ראויות לה. הסיורים מועברים מתוך אהבה גדולה שלי לעיר המיוחדת הזאת, ומשלבים מלבד סיפורי נשים – גם סיפורי אהבה שמציתים את הדמיון, סיפורי מקום וסיפורי בתים.


הסיורים הם: 
נווה צדק בעקבות נשים, אהבות ועוצמה נשית, יפו בסימן אהבה, נשים וגם אופנה, ממגדל שלום עד לוינסקי - סיור של תרבות, הסטריה ואוכל במיטבו, מנחת בנימים דרך השוק אל הכרם בשילוב טעימות מעלפות, שכונת התקווה - תרבות, סיפורים וקולינריה.


חלק מהסיורים משלבים ביקור בבתי עסק של נשים יצירתיות בתחום האופנה והאקססוריס, שפועלות מתוך מחוייבות חברתית – ערכית. חשוב לי להעניק למשתתפות/ים בסיורים חוויה רב מימדית של צבעים, ריחות, מוזיקה, ובסיורים הקולינריים גם טעמים מיוחדים. 

ניתן להזמין סיורי קבוצות המותאמים אישית לאירועים מיוחדים כגון: יום האישה, ימי הולדת, אירועי פרישה, חגיגה משפחתית. בסיורים אלה ניתן לשלב סדנת עוצמה נשית, מעגל ברכות עם או בלי קלפי מודעות ומעגלי אהבה.
054-4399750
דבורה הנביאה 18,תל אביב יפו
דווח
שתף בפייסבוק
פייסבוק
שתף בוואטסאפ