בירה מלכה - תפן
מוזמנים להגיע לחצר מלכה ביום שבת וליהנות ממבחר בירות ישר מהחבית, מול נוף גלילי מיוער, באווירה של טבע, למרגלות מבצר יחיעם, מול הים.
קרא עוד
נפגשים לבירה בשבת בחצר מלכה בקיבוץ יחיעם
מוזמנים להגיע לחצר מלכה ביום שישי וליהנות ממבחר בירות ישר מהחבית, מול נוף גלילי מיוער, באווירה של טבע, למרגלות מבצר יחיעם, מול הים.
קרא עוד
נפגשים לבירה בשישי בחצר מלכה בקיבוץ יחיעם

סיפורה של בירה מלכה מתחיל אי שם בשנת 2006, כאשר אסף לביא, אחד מאושיות חיי הלילה של תל אביב עד אותה שנה, החליט לעזוב את העיר הגדולה ולהתיישב ביישוב האקולוגי כליל. באותה שנה, אסף החל לרקוח מתכונים של בירה ולאחר שהגיע למתכונים המדויקים ביותר הוא החליט להקים מבשלת בירה עצמאית המתמחה מאז ועד היום בייצור בירות מסוג אייל, כאשר כל תהליך הייצור נעשה באמצעות חומרי גלם איכותיים ותהליכי בקרת איכות קפדניים. בשנת 2018, לאחר הפיכתה של בירה מלכה לאחת מהבירות האהובות ביותר בישראל, הוקמה מבשלת בירה חדשנית ומקצועית ברמה בינלאומית באזור התעשייה תפן שבגליל.

סלון  מלכה - מרכז  המבקרים  באזור תעשייה תפן

בקומה השנייה של מבשלת הבירה מלכה, באזור התעשייה תפן, ממתין לכם סלון מלכה - מרכז מבקרים המאפשר לכם ליהנות מסיורי טעימות מהנים במבשלה. בסלון מלכה ניתן לקיים מגוון רחב של סיורי טעימה ואירועים לקבוצות החל מ-10 ועד 80 משתתפים, בתיאום מראש, וליהנות מחוויית אירוח מפנקת המשלבת בתוכה סיורים מודרכים, במהלכם תוכלו להיחשף לחומרי הגלם השונים מהם מיוצרת בירה מלכה וליהנות מטעימות בירה לצד ארוחות שף בשריות וצמחוניות.

* המקום כשר.

סרטון הצצה לסלון המדהים שלנו: https://www.youtube.com/watch?v=uYGZCIR9Ls0

חצר מלכה בקיבוץ יחיעם

מוזמנים להגיע לחצר מלכה, בקיבוץ יחיעם, בימים שישי-שבת, בין השעות 12:00 ל- 20:00, לשבת במרפסת שלנו עם האנשים שאתם אוהבים וליהנות מבירה טרייה ונוף גלילי, למרגלות מבצר יחיעם ומול הים.

* המקום אינו כשר.מתנות מרצ'נדייס ממותגים שלנו – כי כל כך כיף לחזור עם מלכה הביתה ! יש מארזים של בירה וחולצות ותכשיטים וכוסות ..... 

04-9941577
א.ת מגדל תפן,יחיעם
דווח
שתף בפייסבוק
פייסבוק
אינסטגרם
אתר העסק
שתף בוואטסאפ