שלומית אהרון

היא החלה את דרכה המוסיקלית בגיל 16, הייתה הסולנית הראשית של להקת פיקוד דרום במהלך שירותה הצבאי, הוציאה עשרות אלבומי אולפן עם הלהקה המצליחה "הכול עובר חביבי", כיכבה בתפקידים ראשיים במחזות זמר מובילים והופיעה בבמות הגדולות של היכלי המסיקה החשובים ביותר בארץ ובעולם, וכל אלו הם רק חלק קטן מהפסיפס המרכיב את הזמרת המוכשרת והמוערכת- שלומית אהרון.

שלומית אהרון - פס הקול של הלהיטים הגדולים

לאורך הקריירה המוסיקאלית העשירה שהחלה בסוף שנות ה-60 ונמשכת עד היום, הנפיקה שלומית אהרון מספר רב של להיטים שרבים מהם הפכו לנכסי צאן ברזל במוסיקה הישראלית, וביניהם: "יש לי אהוב בסיירת חרוב", "ההר הירוק תמיד", ""בלוז מדרגות הרבות", "רוח סופה", "אם תביט בי","אגדה אבודה", "מה שיהיה", "הלילה" שגם ייצג את ישראל בתחרות האירווזיון לשנת 1981 ועד עשרות להיטים אהובים ומוכרים.

במקביל לקריירה המוסיקאלית, שלומית אהרון טיפחה לאורך כל השנים גם את קריירת המשחק והשירה במסגרת השתתפותה בתפקידים מרכזיים במחזות זמר מפורסמים כגון: עלובי החיים, אחים בדם, הללויה ברודווי, ליידיס אנד ג'נטלמן ועוד. כמו כן, שלומית אהרון תרמה את קולה הייחודי למטרות דיבוב של סרטי ילדים אהובים כגון: ספר הג'ונגל ועוד.

כיום, שלומית אהרון ממשיכה לטפח את הקריירה המופלאה שלה במסגרת מופע יחיד, בו היא משלבת את שיריה מכל הזמנים, וזאת לצד פרויקטים מוסיקאליים בהם היא לוקחת חלק.

 

03-5404049
דווח
שתף בפייסבוק
אתר העסק
שתף בוואטסאפ